Co říkají naši zákaznici?

Co říkají naši zákaznici?

Vycházelo mi to tak, že všechny dětské cyklosedačky spadaly do 2 oblastí. A to 30 – 50,00 Eur cyklosedačky v supermarketech a průměrných cyklistických prodejnách, do kterých bych z těžkým srdcem posadil i našeho psa. A pak tu byly cyklosedačky v kategorie 60 – 120,00 Eur na zadní část kola, které sice působí mohutně, ale při těchto sedačkách se intuitivně vynořuje myšlenka, že na dítě nevidím a ono zase vidí jen moje záda. Po několika týdnech jsem natrefil na Weeride web a bingo! Myšlenka posadit své dítě před sebe, kde na něj vidím a vyprávím se mi zdála zcela přirozenou a rovněž vynikajícím nápadem.

Co na to říkají jiní rodiče, naši zákaznici? Prosím, přečtěte si jejich postřehy a užitečné informace, které Vám věříme pomohou v rozhodování při výběru dětské cyklosedačky …

“Co se týče montáže, že absolutně bezproblémová, avšak pokud jdu jezdit sám, je vhodné sundat sedačku, která mírně překáží v oblasti stehen (avšak nic strašného to není ..). Toto však není problém, jen moje doporučení. Samotná montáž, když už mám nastavenou délku, je otázkou pár minut. Jízda se sedačkou má své plusy i mínusy. Porovnávám s Cyklovozíky, který rovněž vlastním. Co se týče přípravy na jízdu, je to cca stejné. Rozdíl je v nasedání na kolo, jezdec nasedá více ze zadu, kde je třeba dát pozor na to, že kolo má již svou váhu (protože je tam usazené dítě). Naše malá (15mes.) Je nadšená z jízdy, vydrží cca 40 minut bez přestávky sedět. Neustále vydává zvuky nadšení, což je znamení, že ji to baví. Ovládání kola se sedačkou je absolutně bezproblémové, dá se jezdit velmi rychle, okolo 25km / h. Malou mám stále pod kontrolou, snadno se s ní komunikuje, má zaručený komfort (celoodpružené kolo), a tudíž je možná jízda i po nezpevněném terénu. Oproti vozíku pouze výhody, ten je totiž háklivý na kvalitu cesty a rychlost, rovněž je problém, že dítě je daleko za jezdcem a nepříjde mi to bezpečně. Pro mě je nejdůležitější, že jízda dítě baví a dokonce se snaží zapojovat (viz foto). ”

Martin, Bratislava

“Se sedačkou jsme spokojeni, dodání proběhlo bez problémů a jsme mile překvapeni, jak našeho syna baví vození v ní. Vydrží v ní sedět hodiny, dokonce si v ní i pospíJ (Přikládám foto). Nedávno jsme udělali 70 km výlet, neumím si představit, že by takovou trasu proseděl v zadní cyklosedačce nebo vozíku. Předtím jsme měli cyklovozík Croozer, ale ten ho nebavil, nudil se v něm, kromě toho byl velmi neskladný a bylo ho třeba před každou jízdou montovat. Nyní se celou cestu povídá s tatínkem a když je dost široká cesta, jdu já vedle nich a celá rodinka je pohromadě. Jediná věc, která by mohla být lepší domyšlený, je délka “opěrek” na nožičky. Náš Ondrejko je dost vysoký a kolínka mě velmi vysoko, neboť stoupačky se už nedají posunout níže. Sedačku si určitě necháme a využijeme ji i pro dalšího potomka / potomků. Děkuji a s pozdravem, SG ”

Soňa, Bratislava

 

“Trošku je problém při sesedání a nasedání, ale jinak je úžasná a Bětce se samozřejmě velmi líbí. Sedačku opravdu budeme doporučovat. Děkujeme pěkně “.

Jana,Modra

 

“Dobrý den, jsem velmi spokojená, dceři se v ní líbí a já vůbec necítím, že vezu” nějaký náklad “:). Je také velmi pohodlná pro rodiče i pro děti. Hlavně opěrka vpředu je super, dcera se jí drží během jízdy a když je unavená, tak si na ní odpočine. Vřele ji doporučuji. Je sice dražší, ale určitě za to stojí. Přípojný tandem Co-Pilot vypadá výborně, … když dcera vyroste, určitě vyzkoušíme :)). Přeji vše dobré. S pozdravem “.

Martina

“V první řadě Vám chci poděkovat za skvělé jednání a rychlé dodání sedačky, stránky určitě hodnotím dobře, vše co jsem potřebovala jsem našla a jako první mě upoutaly obrázky cyklosedačky WeeRide SafeFront. Vypadala bezpečně, 5- bodové pásy a hlavně samostatná konzola mi připadala bezpečnější než uchytit dopředu sedačku na řídítka, tak jsme se ji s manželem rozhodli objednat a nelitujeme. Je opravdu skvělá a malému se v ní líbí … co dodat. Zároveň je jistě pro menší dítě cca od 9 měsíců, když už dítě pěkně sedí je bezpečnější než sedačka do zadu. Ještě jednou děkujeme a vřele každému odpurúčam sedačky z vaší stránky. Děkujeme, Janka, Janko a náš drobeček Matejko ”

Jana, Spišská Stará Ves

 

“Se sedačkou jsme spokojeni, vypadá to tak, že naší dceři se v ní dobře sedí, je bezpečná. Určitě ji doporučuji “!!

Ján,Terchová

 

“Dobrý den,
posílám pár slov k cyklosedačce. Namontovanou ji má manžel, takže zprostředkovaně: – montáž – bez problémů, přídavná konzola nám pomohla, protože máme nestandardní kolo – sezení dítěte – super, dcerka je spokojená, může komunikovat, protože vidí vše před sebou, občas se snaží i řídit, dobrý nápad je i pultík vpředu, na který se přes suchý zip dá připnout malé občerstvení apod. – bezpečnost – oceňuji pásy, zapínání podobně jako autosedačky bez problémů. Sedačku jsme nastavili tak, že řízení kola nedělá problém a dítě není překážkou při manipulaci (toho jsem se trochu bála). Takže sumární vyslovujeme spokojenost, super :-), manžel říká, že zatím neviděl nic lepšího na trhu. Navzdory poněkud vyšší ceně (v porovnání s běžně dostupnými sedačkami), se vyplatilo investovat. K dostupnosti informací na stránce: stránky jsem našla přes google, měla jsem představu co zhruba chci, takže nebyl problém. Dobrou pomůckou při rozhodování jsou videa. Komunikace a zaslání zboží bez problémů. Držím palce a přeji mnoho spokojených zákazníků “.

Adriana, Spišská Belá – Strážky

“Zdravím, no máme za sebou první zážitky v cyklosedačce … Nadšení, zvědavost, dobrodružství. Celková pohoda, a od včera večera už i spánek na pultíku. Super věc ???? Dítě sedí vpředu, vše vidí, v kuse kecá, navrhuje trasu, jednoduše cestuje a vnímá diane kolem sebe “.

Děkujeme…Walter, Košice

 

“Dobrý den,
Takže konečně na Váš email. Spokojenost s Vámi jako prodejcem je na 100%, i na vaší stránce jsme našli velmi užitečné informace, které stačily na koupi této sedačky. Montáž proběhla bez problémů, stačil k němu návod k použití :-). A nyní k sedačce … maličkých se v ní velmi líbí, vydržela by v ní i celý den, je pro ni pohodlná, ty pásy na zapínání beru jako velké plus. A i ten pultík je super, dobře se na něm spinká :-). Myslím si, že tato sedačka splňuje svůj účel. Jen jedinou chybičkou je to, že nevím, jestli do ní vejde ještě příští rok. Bude mít teprve dva rock, ale nožky v ní má položené akorát … Tak uvidíme. Sedačku hodnotíme na 98% :-)))). Takže jsme VELMI spokojeni. Děkujeme “.

Miriama, Plešivec

 

“Dobrý den,
posílám Vám fotečky z našeho prvního cyklovýletu – sedačka přišla včera, velmi pěkně děkujeme a těšíme se na super zážitky “!

S pozdravem, Hela, Tomáš a Kubko

 

“Tato sedačka je úplně něco jiného než ty dosud. Bezpečnost je na prvním místě, i když naše dítě ví jak se z těch popruhů dostat, snaží se vystoupit za jízdy – ještě štěstí, že ji mám před očima. Uvítal bych ještě jednu přezku / klip přes prsa. Líbí se mi, že můžeme komunikovat a když neodpovídá, tak už dřímá na “pultíku”.

Andrea,Humenné

 

Dobrý den,
se sedačkou jsme spokojeni. Snadná montáž, dobrá stabilita během jízdy, super design. Oceňujeme možnost pro dítě si pospat během jízdy na polštářku. Jediným negativem se jeví dost krátký držák na nohy. Náš syn má zatím jen 2 roky a už má držáky nastaveno v nejnižší poloze, tak jsme zvědaví, jak to bude na jaře … Celkově však sedačku i přesto doporučujeme

Milan, Žilina

 

“Děkuji za možnost vyzkoušet a koupit cyklosedačku Weeride Kangaroo, také oceňuji dobrou komunikaci a ochotu pana prodejce. Se sedačkou jsem nad míru spokojený, hlavně si vychutnávám možnost komunikace s mým synem a stabilitu během jízdy. Děkuji “.

René, Ivanka pri Dunaji

Comments are closed.