O NÁS

Pár řádků o tom, kdo jsme a co nabízíme …

Jsme rodinná firma se zaměřením na dovoz a prodej inovativních produktů pro aktivní odpočinek celé rodiny, cestování a cyklistiku. Na Slovensku zastupujeme několik renomovaných značek a výrobců. Kolo se stal i naším životním stylem, a v naší nabídce najdete právě produkty, které v dnešní konzumní době a přebytku všeho jsou určitě “trochu jiné”, o to víc však nadčasové a inovativní. Od roku 2009 jsme dovozcem a výhradním distributorem cykloproduktov od společnosti Kent Bike – jedné ze 4 největších výrobců kol v USA. Náš web www.WEERIDE.cz je info kanálem pro rodiče, ale i velkoobchodní partnery.

Jak jsme na to přišli?

Rozhodli jsme se s manželkou, že koupíme cyklosedačku pro našeho syna. Protože rád si na webu věci nejdříve důkladně podívám a porovnám, strávil jsem několik hodin, možná i dnů u počítače takovýmto způsobem. Všechny dětské cyklosedačky spadaly do 2 oblastí. A to € 30 – 50, – cyklosedačky v supermarketech a běžných prodejnách, do kterých bych se necítil posadit asi ani našeho psa. A pak tu byli € 60 to € 120 cyklosedačky na zadní část kola, které sice působí mohutně, ale … nechám každému jeho vlastní úsudek. No natrefil jsem na web výrobce a myšlenka posadit své dítě před sebe, kde na něj vidím a vyprávím se mi zdála zcela přirozenou a rovněž vynikajícím nápadem.

Takže, ať se líbí … vyberte si z pohodlí Vašeho domova produkt, který Vám přinese užitek i do dalších let. Garantujeme Vám neskutečný kopec zábavy a nezapomenutelné společné chvíle.

Jsme výhradním dodavatelem značek: Saris Horizontal Color on White UVOD logo-towbox seasucker logo LOGO FB

Máte zájem stát se našim partnerem? Napište nám!

Děkujeme za Váš zájem!

 

Jsme dovozce a distributor, ne kamenná prodejna. Osobní odběr z našeho skladu na Březové u Uherského Brodu však je možné předem dohodnout.

Provozovna a sklad – SARUMAN CZ, Březová 436, 687 67, Česká republika, Mobil: +420 604 700 836 E-mail: info@saruman.cz

Obchodní zastoupení pro Českou Republiku: WEERIDE CZ – Michal Makovec, Osloboditeľov 1577/6 066 01 Humenné, Mobil: +421 948 520 509 E-mail: info@weeride.cz

IČO: 44 700 792, DIČ: SK1081141457, Registrovaná Okresní úřad Humenné, Číslo živnostenského rejstříku: 720-16036