ZEPTEJTE SE

Áno, cyklosedačky Weeride jsou nejprodávanější přední dětské sedačky na mezinárodním nákupním portály Amazon (2012 – 2014) a velmi rychle rostoucí popularitou u aktivních rodičů v Evropě.

Áno, hodí se na většinu kol, včetně dámských kol, kol s rozšířeným hlavovým obložením. V tomto se jí žádná jiná cyklosedačka na trhu nevyrovná.

Áno, je vhodná i na celoodpružená MTB a trekingová kola, což je unikátní.

Áno, součástí sedačky je pultík – opěrka na hlavu pro případ, že dítě během jízdy usne (z fotek, které zasílají rodiče je zřejmé, že se to po vysilujících výletech stává často).

Áno, nezávislá nosná konzola je nastavitelná, a není třeba ji demontovat z kola, pokud chcete jezdit bez cyklosedačky.

Áno, hodí se na pánské i dámské kola.

Áno, Weeride DeLUXE je z polštářovou výstelkou na sedle, pultíku a pásech velmi pravděpodobně nejpohodlnější cyklosedačky dnes na trhu.

Áno, součástí sedačky je 5 – bodový bezpečnostní systém pásů.

Áno, výškově nastavitelné opěrky nohou jsou uzavřeny, což je určitě bezpečnější.

Áno, během několika vteřin je možné cyklosedačku přemístit mezi koly (třeba je dokoupit si EXTRA nosnou konzolu pro další kolo).

Áno, vše co potřebujete k namontování cyklosedačky je součástí balení.

Áno, můžete nám kdykoli zavolat a my Vám rádi odpovíme. Chceme jen spokojených zákazníků, a pokud máte problémy – vyřešíme je.

Áno, umíme dodat na další den, pokud je to nutné. Ano, můžete si vyzvednout u nás. Ano, můžete si cyklosedačku vyzkoušet. Není lepší cesta, jak se přesvědčit, proč si cyklosedačku oblíbí celá rodina.

Áno, můžete cyklosedačku vrátit bezplatně, nebudeme se ptát proč.

Áno, existují jiné podobné cyklosedačky, ale předtím než si jednu z nich koupíte, zvažte si prosím předchozí důvody. Nebo nám napište a my Vám řekneme, proč je WEERIDE prostě nejlepší dostupnou dětskou cyklosedačky na trhu.

Ano, jsou zde i nějaké NE, o kterých byste měli vědět …

Ne, neupevňujeme na řídítka – váha dítěte by byla takto přenášena na přední kolo, což omezuje schopnost manévrování a snižuje bezpečnost.

Ne, kolena do cyklosedačky nevráží, ani nezavazí při šlapání – je to mýt!

Ne, cyklosedačka právě proto ani nepřekáží při řízení kola.

Ne, cyklosedačka Weeride se při otáčení nenatáčí zároveň s řídítky.

Ne, nemáme v plánu snížit cenu například na úkor lehčí konzoly nebo měkčích plastů, protože bezpečnost a kvalita jsou nám prvořadé.