Nové barvy cyklosedaček Weeride Safefront

Nové barvy cyklosedaček Weeride Safefront

TAKŽE CO JE NOVÉHO?

Populární měděno-hnědou barvu u sedačky SafeFront Deluxe nahrazuje denimově modrá barevná kombinace. Spolehněte se, že více nápadnejších malých cyklistů v sousedství nepotkáte. Sedačka si samozřejmě zachovává měkkou podušku na předním pultíku a sedáku, což podobně jako je tomu v business třídě nabízí při delších výjezdech absolutní a neomezený komfort pro dítě.

SafeFront Classic naproti tomu přichází v zábavnější barevné kombinaci, kde je kombinovaná světle šedá barva plastového korpusu s výrazným červeným látkovým čalouněním. No řekněte, že se nelíbí?

ZMĚNILO SA JEŠTĚ NĚCO?

Samozřejmě, modernizace se neobešla ani bez menších vylepšení. Přidali jsme nejjednodušší možný systém upínání 5 – bodových pásů. A změna se dotkla i nosné konzoly, která dostala chromovaný vzhled, který vypadá opravdu stylově.

BEZPEČNOST ZŮSTÁVÁ

Bezpochyby! Nejen že jsou sedačky Safefront 100% homologované, ale nově dostali prestižní etiketu GS quality, která potvrzuje, že naše dětské sedačky nejsou vyráběny ze škodlivých látek, jsou odolné a především …. bezpečné! A samozřejmě, že jsou vyráběny v Evropě.

A CENA?

To nejlepší nakonec. Cenu sedaček Weeride se nám podařilo zachovat …Takže neváhejte, ať o tohtoroční společní zábavu nepřijdete!!

Comments are closed.