Dětské cyklosedačky WEERIDE

Dětské cyklosedačky WEERIDE

“Myšlenka posadit své dítě před sebe, kde na něj vidím a vyprávím se mi zdála zcela přirozenou a rovněž vynikajícím nápadem”.

Naším přáním je, abyste Vy a hlavně Vaše děti cítili na kole bezpečně a pohodlně. Bez ohledu na to, zda si pro Vaši ratolest vyberete cyklosedačku, cyklovozík nebo dětskou přilbu, dbejte na to, aby tento produkt byl kvalitní a s bezpečnostními prvky, které mu přísluší. Jak jsme na to přišli?
Rozhodli jsme se s manželkou, že koupíme cyklosedačku pro našeho syna. Protože rád si před koupí věci na webu podívám a porovnám, strávil jsem několik večerů takovýmto způsobem. Všechny cyklosedačky spadaly do 2 oblastí. A to cyklosedačky “do Eur 50” v supermarketech, na které jsem se ale vůbec necítil, že bych bezpečně do nich posadil své malé dítě. A pak € 60 to € 120 cyklosedačky na zadní část kola, které sice působily mohutně, ale intuitivně to nebylo to, co jsem chtěl. A tak jsem natrefil na Weeride stránky a myšlenka posadit své dítě před sebe, kde na něj vidím a vyprávím se mi zdála zcela přirozenou a rovněž vynikajícím nápadem. Navíc cyklosedačky Weeride jsou díky nezávislé nosné konzole montují do středu kola a ne na řídítka. Váha dítěte je úměrně rozložena, což zlepšuje manévrování a stabilitu jezdce.

Comments are closed.