WeeRide SF DeLUXE přední dětská cyklosedačka

3190,00  s Dph

Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

SafeFront  dětská sedačka na kolo v “Business class” provedení. DeLuxe verze cyklosedačky SafeFront nabízí stejné vlastnosti jako SafeFront, avšak s přidaným komfortním čalouněním v atraktivní barevné kombinaci. Stěžejní rozložení váhy do středu kola a 100% interakce rodiče s dítětem jsou největšími výhodami cyklosedaček Weeride. Dětské cyklosedačky Safefront a SF DeLuxe jsou navržena pro děti ve věku od asi 9 měsíců do 4 let, a vážící do 15 kg. Systém montáže cyklosedačky na středovou nosnou konzolu (součást balení) je v tomto segmentu unikátní, a na rozdíl od jiných výrobců nabízí dvouzónové uchycení a lepší distribuci váhy pro absolutní pohodlí rodiče i dítěte.

  • Nejluxusnější dětská sedačka na trhu
  • 100% interakce rodiče s dítětem
  • Atraktivní  modrá – denim barevná kombinace
  • Měkká  výstelka na 5 – bodových bezpečnostních popruzích
  • Unikátní přední pultík pro chvíle oddychu
  • Zvýšené strany na sedačke
  • Vhodná na všechny typy kol
  • EU norma: EN14344
  • Vyrobeno v Evropě

* Testováno pro děti do hmotnosti 23kg (naše cyklosedačky splňují vyšší standardy než doporučené normy a byly testovány do 23kg)

Montuje se na nezávislou nosnou konzolu (součást balení), a to jedním šroubem s dětskou pojistkou. Konzola se upevňuje na přední část rámu pod řídítky (postačuje cca 3mm prostoru) a zadní sedlovou tyč kola, čehož výsledkem je lepší distribuce váhy dítěte do středu kola a ne na přední kolo a řízení. Rodiče oceňují daleko lepší stabilitu během jízdy, což je velkou výhodou hlavně při jízdě na nerovném terénu. I v případě problémů je dítě neustále na očích, chráněné pažemi rodiče a připoutané 5-bodovým systémem popruhů.

Přední cyklosedačky Zadní cyklosedačky
Aktivní zapojení díťete při jízde Snížená vzájemná interakce – pasivní sezení
Distribuce váhy díťete do středu kola Nevyvážené rozložení hmotnosti dítéte
Vhodné pro plně odprúžená mtb kola Vhodné jenom pro hard tail mtb kola
Nerušená viditelnost před sebe Pohled na záda jezdce / rodiče
100% schopnost formy interakce s dítětem Omezené možnosti mluvit s dítětem

Důležité: Pokud je rám Vašeho kola v hlavové části pod řídítky příliš široký a neumožňuje montáž nosné konzoly cyklosedačky přímo na rám, máte možnost dokoupit STEM adaptér, který nahrazuje vymezovací podložku pod představcem řídítek a umožní bezproblémovou montáž cyklosedačky. Adaptér je kompatibilní s 99% kol na trhu a naleznete jej na odkazu níže.

Další informace

Hmotnost 4 kg
Rozměry 35 × 35 × 50 cm
Barva

Denim/Modrá, Hnědá/Černá

Video
ManuálOTÁZKA K TOMUTO PRODUKTU

Otázka k produktu

Mohlo by se Vám líbit…

  WeeRide SAFEFRONT přední dětská cyklosedačka

  Weeride SAFEFRONT je unikátní dětská cyklosedačka pro nejmenší děti, která se montuje do středu kola. Poloha sedačky s stěžejním rozložením váhy dítěte nabízí daleko lepší stabilitu pro jezdce, přičemž zachovává nerušený vzájemný kontakt rodiče s dítětem. Pocit maximální kontroly nad kolem a dítětem umožní oběma prožít nezapomenutelné společné chvíle pohody.

  Weeride STEM adaptér

  Adaptér je potřebný v případech nedostatku prostoru na rámu kola pod řídítky (min. 5mm), nebo v případě většího průměru hlavové části rámu kola (ví než 45mm). Nahrazuje vymezovací podložku pod představcem řídítek a umožní uchycení nosné konzoly cyklosedačky na kolo.

  Produktové video