WeeRide SAFEFRONT přední dětská cyklosedačka

2690,00  s Dph

Katalogové číslo: 98072E Kategorie:

Popis

WeeRide dětská sedačka na kolo je vítězným návrhem, vytvořeným pro vyšší standard na bezpečnost a pohodu jezdce a hlavně dítěte. Je navržena pro děti ve věku od asi 9 měsíců do 4 let, a vážící do 15 kg *. Ale skutečně to záleží na tom, jak rychle Vaše dítě roste, proto jsou tyto údaje orientační. Safefront je unikátní designem a vhodná skoro na každý kolo. Výjimkou nejsou ani dámské “city” kola, nebo celoodpružená horská kola.

 • 100% interakce rodičů s dítětem
 • Nejlepší  distribuce váhy v segmentu – do středu kola!
 • Nezávislá nosní konzola
 • Výrazná šedo – červená barevná kombinace
 • 5 – bodové bezpečnostní řemeny
 • Zvýšené strany na sedačce
 • Vhodná na všechny typy kol
 • EU norma: EN14344
 • Vyrobeno v Evropě

* Testováno pro děti do hmotnosti 23kg (naše cyklosedačky splňují vyšší standardy než doporučené normy a byly testovány do 23kg)

Montuje se na nezávislou nosnou konzolu (součást balení), a to jedním šroubem s dětskou pojistkou. Konzola se upevňuje na přední část rámu pod řídítky (postačuje ca 3mm prostoru) a zadní sedlovou tyč kola, čehož výsledkem je lepší distribuce váhy dítěte do středu kola a ne na přední kolo a řízení. Rodiče oceňují daleko lepší stabilitu během jízdy, což je velkou výhodou hlavně při jízdě na nerovném terénu. I v případě problémů je dítě neustále na očích, chráněné pažemi rodiče a připoutané 5-bodovým systémem popruhů.

Přední cyklosedačky Zadní cyklosedačky
Aktivní zapojení díťete při jízde Snížená vzájemná interakce – pasivní sezení
Distribuce váhy díťete do středu kola Nevyvážené rozložení hmotnosti dítéte
Vhodné pro plně odprúžená mtb kola Vhodné jenom pro hard tail mtb kola
Nerušená viditelnost před sebe Pohled na záda jezdce / rodiče
100% schopnost formy interakce s dítětem Omezené možnosti mluvit s dítětem

Důležité: Pokud je rám Vašeho kola v hlavové části pod řídítky příliš široký a neumožňuje montáž nosné konzoly cyklosedačky přímo na rám, máte možnost dokoupit STEM adaptér, který nahrazuje vymezovací podložku pod představcem řídítek a umožní bezproblémovou montáž cyklosedačky. Adaptér je kompatibilní s 99% kol na trhu a naleznete jej na odkazu níže.

Další informace

Hmotnost 4 kg
Rozměry 35 × 35 × 50 cm
Barva

Šedá/Červená, Šedá/Šedá

Video
MontážOTÁZKA K TOMUTO PRODUKTU

Otázka k produktu

Mohlo by se Vám líbit…

  Weeride STEM adaptér

  Adaptér je potřebný v případech nedostatku prostoru na rámu kola pod řídítky (min. 5mm), nebo v případě většího průměru hlavové části rámu kola (ví než 45mm). Nahrazuje vymezovací podložku pod představcem řídítek a umožní uchycení nosné konzoly cyklosedačky na kolo.

  Produktové video

  WeeRide SF DeLUXE přední dětská cyklosedačka

  SafeFront dětská sedačka na kolo v DeLuxe provedení. Tato verze cyklosedačky nabízí stejné vlastnosti jako SafeFront, avšak přidáno je měkké čalounění a s výraznou barevnou kombinaci ji posouvají do třídy “Business class”. Poloha sedačky s stěžejním rozložením váhy dítěte nabízí daleko lepší stabilitu pro jezdce, přičemž zachovává nerušený vzájemný kontakt rodiče s dítětem. Pocit maximální kontroly nad kolem a dítětem tak zvýrazní Vaše vzájemné chvíle pohody.