Lehké

  Kvalitné detské cyklosedačky WeeRide

  WeeRide® CO – Pilot přípojné dětské kolo

  Weeride CO – Pilot je dětský přípojný kolo – Tandem, určený pro děti od 4 – 9 let. Výborný nápad ocení rodiče, jakož i děti, které si zamilovali pedály. O jejich bezpečnost a absolutní kontrolu se stará patentovaný Sync Lynk systém, který umožní bezchybný dvousměrný pohyb tažného ramene. Věřte, víme o čem mluvíme. Váš sobotní nákup nemusí být nudnou nezbytností, ale příjemným rodinným zážitkem.

  WeeRide® SAFEFRONT přední dětská cyklosedačka

  Weeride SAFEFRONT je unikátní dětská cyklosedačka pro nejmenší děti, která se montuje do středu kola. Poloha sedačky s stěžejním rozložením váhy dítěte nabízí daleko lepší stabilitu pro jezdce, přičemž zachovává nerušený vzájemný kontakt rodiče s dítětem. Pocit maximální kontroly nad kolem a dítětem umožní oběma prožít nezapomenutelné společné chvíle pohody.

  WeeRide® SF DeLUXE přední dětská cyklosedačka

  SafeFront dětská sedačka na kolo v DeLuxe provedení. Tato verze cyklosedačky nabízí stejné vlastnosti jako SafeFront, avšak přidáno je měkké čalounění a s výraznou barevnou kombinaci ji posouvají do třídy “Business class”. Poloha sedačky s stěžejním rozložením váhy dítěte nabízí daleko lepší stabilitu pro jezdce, přičemž zachovává nerušený vzájemný kontakt rodiče s dítětem. Pocit maximální kontroly nad kolem a dítětem tak zvýrazní Vaše vzájemné chvíle pohody.